Pokazywanie postów oznaczonych etykietą krem na noc. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą krem na noc. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 6 marca 2018

Cosnature - krem detox na noc


Hej kochani😉

Przyszedł czas na kolejną recenzje kosmetyków od Cosnature w ramach testów z Twoje Źródło Urody.


Dzisiaj w roli głównej występuje Cosnature Naturalny krem Detox na noc.

OPIS PRODUKTU:

Główny składnik aktywny to innowacyjny  BioDToxTM składający się z ekstraktów z cytryny, brokułów i aloesu. Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym i ochronnym aktywuje naturalne procesy regeneracji skóry.  Skóra jest chroniona przed szkodliwymi wpływami zewnętrznymi, takimi jak wolne rodniki. Formuła kremu została wzbogacona o ekstrakt z organicznej zielonej herbaty pochodzącej z  kontrolowanych upraw organicznych i witaminę E, dzięki której komórki są wzmocnione i tym samym bardziej odporne na czynniki stresowe.
Ekstrakt z zielonej herbaty, otrzymywany z ekologicznie uprawianych liści rośliny Camellia Sinensis, znanej jako bogate źródło cennych składników, a szczególnie ze względu na jej właściwości łagodzące.  Ekstrakt daje spektakularny efekt  odświeżenia i regeneracji szczególnie w przypadku zmęczonej, przesuszonej skóry.  Ponadto, jest bogaty w naturalne „łapacze” rodników, które chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi i przedwczesnym starzeniem się, poprzez swoją funkcję przeciwutleniającą.
Kompleks cennych olejków pielęgnacyjnych:  z nasion drzewa moringa, marula, pestek moreli i oleju jojoba wspomaga odzyskanie elastyczności skóry oraz zapewnia efekt jedwabistej,  promiennej skóry pełnej witalności!
Olej moringa polecany jest w celu zmiękczania i nawilżania skóry.  Zawarte w nim nienasycone kwasy tłuszczowe wzmacniają barierę ochronną skóry, zapobiegają "ucieczce" wody ze skóry, poprawiając poziom jej nawilżenia oraz działają łagodząco i odżywczo. Poza tym aktywizują procesy regeneracyjne uszkodzonej bariery lipidowej naskórka oraz niwelują stany zapalne i stabilizują metabolizm skóry.
Olej marula posiada lekką konsystencję i polecany jest do pielęgnacji każdego typu skóry. Ceniony jest za silne działanie nawilżające, ujędrniające oraz regenerujące.  Dzięki wysokiemu stężeniu witaminy E oraz C i działaniu antyoksydacyjnym świetnie sprawdza się w przypadku skóry zmęczonej,  przesuszonej, wykazuje też działanie antybakteryjne.   Znakomicie się wchłania, wzmacnia barierę lipidową skóry.
Olej z pestek moreli nawilża i wygładza skórę, ogranicza powstawanie zmarszczek i zmian w jej strukturze.  Bogaty w GLA – kwas gamma linolowy, który pomaga w utrzymaniu właściwej wilgotności i jędrności skóry.   Obecność  witamin A i E sprawia, że olej morelowy naturalnie opóźnia oznaki starzenia, takie jak zmarszczki mimiczne, utrata jędrności czy matowienie cery. Olejek wykazuje również skuteczne właściwości przeciwzapalne.   Posiada także właściwości przeciwutleniające, które pomagają niwelować  szkody, powodowane przez wolne rodniki.  Bardzo dobrze się wchłania.  Poprawia wygląd szarej, zmęczonej cery.
Masło Shea jest wspaniałym składnikiem o działaniu odżywczym, regenerującym i natłuszczającym. Zapobiega procesom starzenia, odmładza skórę dzięki dużej zawartości naturalnych witamin i kwasów tłuszczowych.
Olej jojoba - ujędrnia skórę, jest naturalnym antyoksydantem – chroni skórę przed działaniem wolnych rodników i zapobiega przedwczesnym procesom starzenia. Dostarcza skórze cenne składniki odżywcze, wspomaga regenerację skóry.



Krem zamknięty w wygodnej tubce o pojemności 50ml. Konsystencja gęstsza ale lekka, zapach herbaciano cytrynowy.


SKŁAD:



  • Dużym atutem tego kremu jest przyjazny ,veganski skład, znajdziemy w nim składniki pochodzenia roślinnego,oleje i ekstrakty roślinne takie jak olej prostek moreli, olej jojoba, olej moringa, olej marula, olej z nasion słonecznika,ekstrakt z herbaty z aloesu, brokułów, oraz flawonoidy i witamina E o działaniu przeciwutleniajacym . Wysoko w składzie mamy również masło Shea które regeneruja,natluszcza, odżywia naszą skórę.


Mimo dosyć bogatego składu krem na lekka formę, pozostawia na skórze delikatny film ale bez uczucia lepkości czy tłustości.
Dosyć szybko wchłania się w skórę , wygładza ja, zmiękcza, dobrze nawilża i odżywia skórę , dobrze wspomaga wieczorna pielęgnację naszej skóry.
Dobrze sprawdza się przy mojej tłustej cerze ale z powodzeniem może sprawdzić się przy pielęgnacji skóry suchej, szarej, zmęczonej, dojrzalej.
Cena ok 40zl.

Kosmetyki Cosnature niemieckiej marki znajdziecie w Drogeriach Hebe, Eco , aptekach Doz,Cefarm.
Dystrybutorem marki jest Biobeauty.


Kto zna tą marke??

środa, 28 lutego 2018

Bielenda Neuro Glicol Vit C


Hej kochani

Wprowadzenie kosmetyków z kwasami do naszej codziennej pielęgnacji to dobry krok tym bardziej w jesienno zimowych miesiącach gdzie mamy deficyt słońca ,na które należy uważać podczas kuracji kwasami.
Na rynku jest wiele firm mających w asortymencie tego typu kosmetyki,ja w ostatnim czasie upodobałam sobie kosmetyki marki Bielenda do których lubię wracać,czesto wrzucam cos do koszyka na Iperfumy by Notino.Testowalam już serum rozświetlające Bielendy z którym się polubiłam więc podczas kolejnych zakupów postanowiłam sięgnąć po kolejne produkty tym razem z serii BIELENDA NEURO GLICOL VIT C, Eksfoliujacy krem na noc oraz serum odmładzające.


OPIS PRODUKTU:

Eksfoliujący krem korektor zmarszczek i przebarwień do cery pozbawionej blasku z widocznymi niedoskonałościami: szarej, zmęczonej, mieszanej, tłustej, z przebarwieniami i rozszerzonymi porami, z objawami utraty jędrności i widocznymi zmarszczkami.

Krem skutecznie podnosi jakość i kondycję skóry. Dzięki zawartości KWASU GLIKOLOWEGO w stężeniu 2% i w 100% stabilnej witaminy C gwarantuje podwójną, nowoczesną eksfoliację, w wyniku czego skóra zostaje dogłębnie zrewitalizowana i odnowiona, zmarszczki wygładzone, a przebarwienia zredukowane. Zawarty w kremie NEUROPEPTYD ma na celu wywołanie podobnych procesów w skórze, jak zabiegi medycyny estetycznej z użyciem toksyny botulinowej, która blokuje skurcze mięśni twarzy odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek. Preparat skutecznie opóźnia procesy starzenia, zwęża pory, redukuje błyszczenie cery mieszanej, ujędrnia i optymalnie nawilża. Wyrównuje koloryt i dodaje blasku cerze.


Krem mieści się w szklanym pojemniku o pojemności 50ml.Konsystecja kremu gęsta o cytrusowym zapachu.


SKŁAD:

Aqua (Water), Isohexadecane, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glycerin, Tocopheryl Acetate, Glycolic Acid, Sorbitan Palmitate, Ethylhexyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, 3-0-Ethyl Ascorbic Acid, Acetyl Hexapeptide-8, Allantoin, Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate, Beta-Sitosterol, Dimethicone, Lecithin, Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Polycrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Potassium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Methylparaben, Parfum (Fragrance), Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

W składzie kremu znajdziemy 2% kwas glikolowy ktory wspomoże wygładzenie, odnowę skory i pobudza syntezę kolagenu, zmniejsza problemy trądzikowe , opóźnia procesy starzenia się skóry.Do tego stabilna postać witaminy C  daje skórze ochronę przed wolnymi rodnikami , rozjaśnia i dodaje  energii .Skladniki odżywcze , nawilżające jak masło shea, olej z orzechów makadamia, witamina E, alantoina ,skwalen, lecytyna, olejek pomarańczowy dodatkowo wspomagają pielęgnację skóry.W składzie znajdziemy  również składniki ropopochodne, silikon, parabeny, substancje zapachowe, konserwanty.

Krem pomimo gęstej konsystencji łatwo rozprowadza się po skórze, dosyc szybko się wchłania , pozostawia na skórze lekki nawilżający film ale również dobrze wygładza skórę. Nie podrażnia mojej tłustej cery.Stosuje go na zmianę z serum lub razem z nim na noc.Pojemnosc 50ml.

OPIS PRODUKTU:

Eksfoliujące neuromimetyczne serum odmładzające do cery pozbawionej blasku z widocznymi niedoskonałościami: szarej, zmęczonej, mieszanej, tłustej z przebarwieniami i rozszerzonymi porami, z objawami utraty jędrności i widocznymi zmarszczkami.

Serum skutecznie podnosi jakość i kondycję skóry. Dzięki zawartości KWASU GLIKOLOWEGO w stężeniu 4,5% i w 100% stabilnej witaminy C, gwarantuje podwójną, nowoczesną eksfoliację, w wyniku czego skóra zostaje dogłębnie zrewitalizowana i odnowiona, zmarszczki wygładzone, a przebarwienia zredukowane. Zwarty w serum NEUROPEPTYD ma na celu wywołanie podobnych procesów w skórze, jak zabiegi medycyny estetycznej z użyciem toksyny botulinowej, która blokuje skurcze mięśni twarzy odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek. Preparat skutecznie opóźnia procesy starzenia, zwęża pory, redukuje błyszczenie cery mieszanej, ujędrnia i optymalni nawilża. Wyrównuje koloryt i dodaje blasku cerze.


Serum zamknięte w szklanej butelce z pompką w roli aplikatora o pojemnosci 30ml.
Konsystencja lekko wodnista, żelowa , zapach podobny jak kremu choć mniej wyczuwalny, bardziej wyczuwa się obecność kwasu .


SKŁAD:

Aqua (Water), Glycolic Acid, Sodium Lactate, 3-0-Ethyl Ascorbic Acid, Panthenol, Citric Acid, Disodium Phosphate, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.



W składzie mamy większą dawkę kwasu glikolowego 4,5% a także jak w kremie witaminę C , nawilzajacy i zluszczajacy mleczan sodu, łagodzący pantenol, przeciwzmarszczkowy związek peptydowy , substancje pomocnicze regulujące pH,emolienty,nośniki substanci aktywnych, zagęstnik i konserwanty na końcu.
Sklad krótki i dosyć treściwy.
Serum szybko wchłania się w skórę,nie pozostawia po sobie żadnej warstwy, podczas aplikacji możemy odczuwać lekkie mrowienie skóry co jest normalne przy kwasach.

A jak z działaniem obu kosmetykow?

Ogólnie jestem zadowolona choć nie ma co się spodziewać od razu cudów, wygładzenia zmarszczek czy buzi jak pupa niemowlaka 😋 To po prostu dobre pielęgnacje kosmetyki które mogą nas wspomóc w walce z niedoskonałościami, przebarwieniami czy szarą , mało jędrna skóra.Regularne stosowanie wpływa na lepsze ujedrnienie, ujednolicenie i wygładzenie skóry.Staje się ona bardziej rozświetlona i mnie szara.Z tego duetu najbardziej lubię serum , dobrze napina skórę i pomaga mi rozjaśnić przebarwienia , ślady po trądziku.Na początku stosowałam serum codziennie na noc potem już 2-3 razy w tygodniu i to w zupełności wystarczy.Czasami zamiennie z kremem który dobrze dodatkowo nawilża, odżywia skórę dzięki zawartości oleju makadamia i masła shea.
Kosmetyki polecane do pielęgnacji skóry tłustej, szarej, pozbawionej blasku, mało jędrnej z widocznymi zmarszczkami.
Kosmetyki nie są przystosowane do pielęgnacji skóry naczynkowej.
Cena kosmetyków około 20-23 zł na Iperfumy by Notino

Czy lubicie kosmetyki z kwasami?
Jakich używacie?

środa, 12 kwietnia 2017

Krem konopny na problemy skorne Cutis Help


Hej kochani:-)

To już moje drugie spotkanie z konopiami... ale jedynie w wersji kosmetycznej ;-)
Miałam jeszcze krem z zawartością oleju konopnego również czeskiej marki Bione Cosmetics i byłam z tego kremu bardzo zadowolona.
Dzisiaj inny krem z olejem konopnym CUTISHELP ACNE A krem na noc do pielęgnacji skóry problematycznej. 



"Markę CutisHelp tworzą trzy serie produktów. Kosmetyki lecznicze koncentrują się przede wszystkim na schorzeniach dermatologicznych, seria Medica zawiera niezwykle skuteczne preparaty Cannabiox, a ostatnia linia obejmuje kosmetyki przeznaczone dla dzieci od urodzenia.Wszystkie produkty zawierają wyłącznie olej z nasion zatwierdzonych odmian konopi siewnych, który korzystnie wpływa na skórę człowieka. Olej otrzymywany z nasion konopi siewnych bez użycia środków chemicznych jest - według aktualnych badań naukowych - najbogatszym znanym naturalnym źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych, substancji na bazie koenzymu Q, witamin i innych składników ważnych dla ludzkiego organizmu.Marka CutisHelp przynosi ulgę wszystkim, którzy borykają się z problemami skóry twarzy, ciała i głowy. Łagodzi objawy łuszczycy, wysypek, trądziku, egzemy i alergii skórnych, a także opryszczki, łupieżu i odparzeń pieluszkowych, przez co zapewnia wyjątkową pielęgnację wrażliwej skóry dorosłych i niemowląt.''

SKLAD:

  • Woda
  • Emolient, tworzy na skórze warstwę okluzyjna, zapobiega utracie wody
  • Olej z konopi siewnych,emolient, wykazuje działanie przeciwzapalne, zmniejsza przebarwienia, łagodzi świąd, poprawia elastyczność skóry, opóźnia proces starzenia się skóry.Zawiera nasycone i nienasycone kwasy tłuszczowe.
  • Gliceryna, humektant, hydrofilowa substancja nawilżająca
  • Emolient, działanie zmiękczajace, wygładzajace. Substancja syntetyczna, analog skwalanu
  • Silikon, emolient, wygładza, działa okluzyjnie
  • Substancja hydrofilowa, emulgator, umożliwia powstawanie emulsji
  • Witamina E antyoksydant,substancja hydrofilowa, hamuje proces starzenia się skóry, wpływa na poprawę nawilżenia, odżywia
  • Siarka, działa bakteriobójczo, grzybobojczo, przeciwzapalnie, ściągająco,oczyszczajaco, antyoksydant
  • Witamina A ( retinol) odmładza, ujędrnia, regeneruje, nawilża, wzmacnia włókna kolagenowe
  • Bisabolol substancja aktywna, działa łagodząco, antyseptycznie, przeciwzapalnie
  • Konserwant, maskuje niepożądane zapachy w kosmetyku, może mieć działanie alergenne.
  • Emolient, nośnik substancji aktywnych, humektant, nawilża
  • Substancja pochodząca z oleju kokosowego i gliceryny,emolient
  • Gliceryna, Humektant
  • Substancja zapachowa, działa konserwująco, występuje w czarnych jagodach
  • Substancja zapachowa 
Krem zamknięty w  miękkiej tubce o pojemności 30ml i schowany w kartoniku z biało zielona szata graficzna na którym znajdziemy informacje o produkcie ale w języku czeskim. Konsystencja kremu jest w sam raz ani bardzo gęsta ani rzadka.Zapach dosyć delikatny choć nie zaliczam go do zapachów szczególnie ładnych.




Krem konopny  przeznaczony jest do stosowania na noc choc jest również wersja na dzień jak i inne kosmetyki do pielegnacji cery problematycznej z trądzikiem, egzema, alergia skórna.Krem szybko się wchłania, daje dosyć matowe wykończenie na skórze z delikatną nawilżająca warstewka. Skład  krótki, znajdziemy w nim wysoko w składzie olej z konopi, a także witaminę A, E, bisabolol, siarke,składniki cenione w pielęgnacji skóry ale również niżej w składzie silikon,gliceryne, konserwant bht, składniki które nie przez wszystkich są akceptowane i dobrze tolerowane przez skórę choć wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Na mojej tłustej,problematycznej skórze krem spisuje się dobrze. Ładnie matuje, łagodzi,nawilża moja skórę,pomaga wyleczyć wyskakujace czasami niespodzianki .Nie zauważylam po jego aplikacji jakiegokolwiek niekorzystnego działania.
Pomimo małej pojemności krem jest dosyć wydajny gdyż wystarczy jego nieduża ilość do aplikacji.
Cena ok w sklepie Iperfumy to ok 36zl

Znacie kosmetyki z olejem konopnym?