Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Twoje źródło urody. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Twoje źródło urody. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 6 marca 2018

Cosnature - krem detox na noc


Hej kochani😉

Przyszedł czas na kolejną recenzje kosmetyków od Cosnature w ramach testów z Twoje Źródło Urody.


Dzisiaj w roli głównej występuje Cosnature Naturalny krem Detox na noc.

OPIS PRODUKTU:

Główny składnik aktywny to innowacyjny  BioDToxTM składający się z ekstraktów z cytryny, brokułów i aloesu. Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym i ochronnym aktywuje naturalne procesy regeneracji skóry.  Skóra jest chroniona przed szkodliwymi wpływami zewnętrznymi, takimi jak wolne rodniki. Formuła kremu została wzbogacona o ekstrakt z organicznej zielonej herbaty pochodzącej z  kontrolowanych upraw organicznych i witaminę E, dzięki której komórki są wzmocnione i tym samym bardziej odporne na czynniki stresowe.
Ekstrakt z zielonej herbaty, otrzymywany z ekologicznie uprawianych liści rośliny Camellia Sinensis, znanej jako bogate źródło cennych składników, a szczególnie ze względu na jej właściwości łagodzące.  Ekstrakt daje spektakularny efekt  odświeżenia i regeneracji szczególnie w przypadku zmęczonej, przesuszonej skóry.  Ponadto, jest bogaty w naturalne „łapacze” rodników, które chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi i przedwczesnym starzeniem się, poprzez swoją funkcję przeciwutleniającą.
Kompleks cennych olejków pielęgnacyjnych:  z nasion drzewa moringa, marula, pestek moreli i oleju jojoba wspomaga odzyskanie elastyczności skóry oraz zapewnia efekt jedwabistej,  promiennej skóry pełnej witalności!
Olej moringa polecany jest w celu zmiękczania i nawilżania skóry.  Zawarte w nim nienasycone kwasy tłuszczowe wzmacniają barierę ochronną skóry, zapobiegają "ucieczce" wody ze skóry, poprawiając poziom jej nawilżenia oraz działają łagodząco i odżywczo. Poza tym aktywizują procesy regeneracyjne uszkodzonej bariery lipidowej naskórka oraz niwelują stany zapalne i stabilizują metabolizm skóry.
Olej marula posiada lekką konsystencję i polecany jest do pielęgnacji każdego typu skóry. Ceniony jest za silne działanie nawilżające, ujędrniające oraz regenerujące.  Dzięki wysokiemu stężeniu witaminy E oraz C i działaniu antyoksydacyjnym świetnie sprawdza się w przypadku skóry zmęczonej,  przesuszonej, wykazuje też działanie antybakteryjne.   Znakomicie się wchłania, wzmacnia barierę lipidową skóry.
Olej z pestek moreli nawilża i wygładza skórę, ogranicza powstawanie zmarszczek i zmian w jej strukturze.  Bogaty w GLA – kwas gamma linolowy, który pomaga w utrzymaniu właściwej wilgotności i jędrności skóry.   Obecność  witamin A i E sprawia, że olej morelowy naturalnie opóźnia oznaki starzenia, takie jak zmarszczki mimiczne, utrata jędrności czy matowienie cery. Olejek wykazuje również skuteczne właściwości przeciwzapalne.   Posiada także właściwości przeciwutleniające, które pomagają niwelować  szkody, powodowane przez wolne rodniki.  Bardzo dobrze się wchłania.  Poprawia wygląd szarej, zmęczonej cery.
Masło Shea jest wspaniałym składnikiem o działaniu odżywczym, regenerującym i natłuszczającym. Zapobiega procesom starzenia, odmładza skórę dzięki dużej zawartości naturalnych witamin i kwasów tłuszczowych.
Olej jojoba - ujędrnia skórę, jest naturalnym antyoksydantem – chroni skórę przed działaniem wolnych rodników i zapobiega przedwczesnym procesom starzenia. Dostarcza skórze cenne składniki odżywcze, wspomaga regenerację skóry.



Krem zamknięty w wygodnej tubce o pojemności 50ml. Konsystencja gęstsza ale lekka, zapach herbaciano cytrynowy.


SKŁAD:



  • Dużym atutem tego kremu jest przyjazny ,veganski skład, znajdziemy w nim składniki pochodzenia roślinnego,oleje i ekstrakty roślinne takie jak olej prostek moreli, olej jojoba, olej moringa, olej marula, olej z nasion słonecznika,ekstrakt z herbaty z aloesu, brokułów, oraz flawonoidy i witamina E o działaniu przeciwutleniajacym . Wysoko w składzie mamy również masło Shea które regeneruja,natluszcza, odżywia naszą skórę.


Mimo dosyć bogatego składu krem na lekka formę, pozostawia na skórze delikatny film ale bez uczucia lepkości czy tłustości.
Dosyć szybko wchłania się w skórę , wygładza ja, zmiękcza, dobrze nawilża i odżywia skórę , dobrze wspomaga wieczorna pielęgnację naszej skóry.
Dobrze sprawdza się przy mojej tłustej cerze ale z powodzeniem może sprawdzić się przy pielęgnacji skóry suchej, szarej, zmęczonej, dojrzalej.
Cena ok 40zl.

Kosmetyki Cosnature niemieckiej marki znajdziecie w Drogeriach Hebe, Eco , aptekach Doz,Cefarm.
Dystrybutorem marki jest Biobeauty.


Kto zna tą marke??

wtorek, 16 stycznia 2018

Kosmetyki Cosnature


Hej kochani🤗

Jeszcze w grudniu przywędrowała do mnie paczka z kosmetykami Cosnature, które otrzymałem do testów za pośrednictwem Michała z bloga Twoje Zródło Urody
Do testów wybrała piankę oczyszczają do twarzy Cosnature 3 w 1 z melisą i cytryną oraz regenerujacy olejek do ciała Cosnature z owocow granatu.




Dzisiaj parę słów o piance oczyszczającej.


OPIS PRODUKTU:

Pianka oczyszczająca do twarzy zawiera ekstrakty ze skórki cytryny i liści melisy pochodzących  z certyfikowanych upraw ekologicznych.  Delikatnie i skutecznie usuwa makijaż, zanieczyszczenia skóry, martwe komórki naskórka i nadmiar sebum. Pozostawia skórę oczyszczoną, świeżą bez uczucia ściągnięcia.  Polecana do codziennego stosowania dla skóry normalnej i mieszanej.
- naturalny zapach
- bez parabenów,
- bez glikolu,
- bez sztucznych barwników
- bez silikonu
- bez Phenoxyethanolu
- bez PEG i SLS
- bez składników GMO
- fizjologiczne pH
- hypoalergiczna
Kluczowe składniki:
ekstrakt ze skórki  cytryny ma właściwości antybakteryjne i antyseptyczne. Doskonale rozjaśnia przebarwienia naskórkowe, oczyszcza i orzeźwia skórę. Ściąga rozszerzone pory i wygładza mikrozmarszczki.
ekstrakt z melisy lekarskiej skutecznie łagodzi podrażnienia oraz przynosi ulgę zmęczonej skórze, chroni ją przed działaniem wolnych rodników. Posiada właściwości regenerujące, uspakajające oraz odświeżające, chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.


Pianka zamknięta w plastikowej butelce z pompką o pojemności 150ml.
Szata graficzna kosmetykow jest ładna i przejrzysta


Pianka posiada delikatny cytrusowy zapaszek.Juz 1-2 pompki wystarcza do umycia twarzy.


Pianka bardzo dobrze oczyszcza skóre twarzy i stanowi kolejny ważny punkt po demakijażu skóry , odpowiedzialny za oczyszczenie ,zmycie ze skóry resztek makijażu i zanieczyszczen.
Jako posiadaczka skóry tłustej mam sprecyzowane wymagania od tego typu produktów.Nie tylko ma on dobrze oczyścić skórę ale również nie wysuszyć i nie powodować na skórze zbyt agresywnego ściągnięcia .
Pianka dobrze spełnia swoją rolę , odpowiednio oczyszcza skórę ale równocześnie nie przyczynia się do jej przesuszenia, utrzymany jest dobry stopień nawilżenia skóry.Pianka jest rowniez łagodna dla oczu,nie podrażnia,nie szczypie w oczy.
W składzie znajdziemy delikatne substancje myjące, substancje nawilżające jak betaina, gliceryna, wyciąg ze skórki cytryny o działaniu przeciwzapalnym, antyoksydacyjnym, rozjaśniającym skóre.Wyciag z melisy lekarskiej o działaniu przeciwzapalnym, lagodzacy podraznienia.Kwas cytrynowy, kwas mlekowy substancje złuszczające , nawilżające , działające antybakteryjnie.
Alkohol  w środku składu nie wysusza skóry, umożliwia wnikanie w głąb skóry substancji aktywnych zawartych w kosmetyku.Na końcu składu substancje zapachowe i lagodne konserwanty . Jedynie można przyczepić się do tych substancji zapachowych gdyż mogą wykazywać działanie alergenne.
Skład w większości całkiem dobry , kosmetyk stworzony dla Vegan.

Polecam posiadaczom cery problematycznej, tlustej, mieszanej, normalnej.

Kosmetyki Cosnature można znaleźć na stronach internetowych sklepów kosmetycznych oraz stacjonarnie w Hebe, drogeriach Eco oraz w aptekach Doz i Cefarm.
Dystrybutorem  ,przedstawicielem marki na rynku polskim jest sklep Biobeauty.

Kto zna tą markę?

czwartek, 4 stycznia 2018

Co nowego...w kosmetyczce


Hej kochani

Witam Was po świątecznej przerwie 😊
Trochę miałam nerwowy koniec roku ale powoli wszystko się uspokaja i trzeba znaleźć chwilę na blogowe życie 😁
W grudniu przybyło mi parę nowości ,a że nie miałam kiedy o nich napisać w starym roku to teraz nadrabiam zaległości 😎


Jeszcze przed świętami dzięki szybszej wysyłce trafiło w moje rece grudniowy Shinybox Magic Happens .


W pudełku znalazłam parę fajnych produktow jak żel pod prysznic Bernangen wraz z balsamem do ciała .


Oba produkty pełnowymiarowe.Peeling do ciała Kueshi o świetnym bananowym zapachu również pełnowymiarowy.


Krem do rąk The Secret Soap Store z masłem shea, idealny do torebki i pieknie pachnie pomarańczami😊
Hydrożelowe płatki pod oczy Exclusive Cosmetics, Delia krem BB korygujący niedoskonałości,Farmona Dermacos zel punktowy na niedoskonałości,w końcu coś  dla mojego typu cery.W saszetkach peeling i maska Efectima oraz baton by Ann oraz próbka kremu Orphica i kartka zapachowa Elysium że zniżka do sklepu maxbenjamin z naturalnymi świecami ,która miała być pachnąca ale nic nie pachnie niestety ale to szczegół.



Ogólnie pudełko na plus, chętnie wszystko przetestuje może oprócz kremu BB ,bo to produkt nie dla mojej cery ale komuś innemu posłuży 😊

Kolejna przesyłka dotarła do mnie dzięki akcji testowania produktow Cosnature do których testów załapałam się na blogu Michała Twoje Źródło Urody.


Do testów wybrałam olejek do ciała z owocem granatu Cosnature oraz piankę do mycia twarzy oczyszczająca  z melisa i cytryną.Dodatkowo znalazłam w pudełku miniaturkę szamponu do włosów Cosnature oraz sporo próbek kremów.
Recenzja pod koniec stycznia 😋

Do grudniowego koszyka wpadlo mi parę produktow do stylizacji paznokci, kupiłam stylograf do rysowania wzorków, dwa tusze,mały stempel i blaszkę, szablony do paznokci , naklejki, cążki do skórek.Na razie ciągle nie mam kiedy ich porządnie przestestowac więc czekają na luźniejszy czas.


Z Ali po 2 miesiącach przyszła do mnie mini lampka led na telefon do selfie,taki śmieszny gadżet , też czeka w kolejce , sprawdzałam ja tylko przez chwilę , zobaczymy jak się sprawdzi przy pstrykaniu zdjęć.😊


Do koszyka wpadlo też parę produktow pielęgnacyjnych jak płyn micelarny AA, tonik Bielenda Ogórek i Limonka,maska do włosów Kallos Multiwitamina, płyn do kąpieli Isana i żel do higieny intymnej Femina


No i tym zakupowy rok 2017 uważam za zamknięty , teraz ciekawe jakie nowości przyniesie Nowy Rok,mam nadzieję że dosyć obfite czego i Wam życzę 😁
Czekam jeszcze na podkład w pudrze Polka który udało mi się upolować w grudniu na FB , jestem go bardzo ciekawa😋

A jak Wam zakończył się stary rok a zaczął nowy?

czwartek, 17 sierpnia 2017

Z dna koszyka...+ nowe testy


Hej kochani😊

Dzisiaj mały post zakupowy😎
Wiem że lubicie😊
Również chętnie oglądam Wasze zdobycze i często cos mi wpada w oko😸

Pierwsze do koszyka trafiła pasta myjąca Bielenda Carbo Detox . Sporo marek bazuje ostatnio na węglu aktywnym, który stał się bardzo popularnym składnikiem w kosmetykach i wcale się nie dziwie gdyż wegiel świetnie nadaje się do pielęgnacji skóry tłustej,problematycznej.W produkcie Bielendy nie ma węgla aktywnego a jedynie barwnik co niektórych może rozczarować,mnie też choc ogólnie jako produkt nie wypada źle ale o tym więcej w recenzji.
Kiedyś testowalam już krem Niszcz pryszcz i dobrze go wspominam więc znów po niego sięgnęłam . Krem posiada fajny skład , wspomaga pielęgnację skóry tłustej i problematycznej i świetnie matuje skórę👍



Ostatnio skończyła mu się bananowa maska Kallosa więc czas kupić nową i wybrałam maskę Blueberry.
Szampon blotnyApis z minerałami z Morza Martwego był w promocji więc też chętnie go zakupilam.Odzywka Schauma Nature Moments z soczysta malina i olejem słonecznikowym do włosów farbowanych dorwalam w Rossie również w niższej cenie.
Żel pod prysznic Isany Indian Passion przykuł mój wzrok opakowaniem i nie żałuję,zapach ma bajeczny,slodki i orientalny.




Szminka Golden Rose Vision Lipstick 124 dla odmiany od wersji matowej,oczywiscie ciemny róż😎



I w oko również wpadł mi bronzer- rozświetlacz Golden Rose nr 5



Skończył mi się Top Semilaca więc tym razem kupiłam Top No Wipe Ness razem z miętowym kolorkiem o nazwie Nieśmiała mięta.Niedlugo pokaże go na pazurkach.Probeczki też były mile widziane😊


Do kompletu efekt piasku na pazurki NeoNail nr 4


Rosyjskie kosmetyki zawsze są miło widziane w moim koszyku.Tym razem kupiłam odzywke do włosów Planeta Organica regenerujący balsam i maseczkę błękitna oczyszczajaca do twarzy Babuszki Agafii.



W dozie zamowilam spiruline, wegiel aktywny i witaminę E do domowych maseczek.Wszystko po trochu( łyżeczka spiruliny,lyzeczka glinki,kapsulka witaminy E,1-2 kapsułki węgla) łącze że sobą i wychodzi super maseczka do skóry twarzy bez zbędnej chemii.


Dostałam również propozycje odnowienia współpracy z Pharma Nord i wybrałam do testów Bio magnez. Często mamy niedobór tego pierwiastka w organizmie więc warto go uzupełnić tym bardziej gdy pije się duo kawy . Ogólnie przyda mi się na wzmocnienie , zmęczenie,na stres .
Zażywa się 1 tabletke dziennie,moja kuracja potrwa 2 miesiące gdyż dostałam dwa opakowania  magnezu👍Najbardziej podoba mi się że tabletki można rozpuszczać w wodzie a nie tylko połykać👍


I wisienka na torcie😎
Dzisiaj dostałam wiadomość że dostałam się do testów z Twoim Źródłem Urody😀
Testować będę produkty marki Cosnature czyli niemieckie kosmetyki naturalne.Jeszcze muszę pomyśleć które produkty wybiore🤔
Nie miałam wcześniej styczności z tą marką więc tym bardziej się cieszę😊

A co Wam ciekawego wpadlo do koszyka?